Calendar/Féilire 2017-2018 - Scoil DF 2016

Go to content

Main menu:

Calendar/Féilire 2017-2018

Calendar /Féilire

Féilire Scoile 2017-2018


Meán Fómhair 2017


Athoscailt na Scoile

Déardaoin 31ú Lúnasa 2017


School re-opening

Thursday 31st August 2017


Deireadh Fómhair 2017


Briseadh Lár-téarma

Dúnadh ar Aoine 27ú Deireadh Fómhair.


Mid-term Break

Closing Friday 27th October




Mí na Samhna
2017


Athoscailt

Luan 6ú Samhain

Cruinnithe Tuismitheoirí
An tSeachtain ag tosú 20ú Samhain


Re-opening

Monday 6th November

Parent Teacher Meetings
The week beginning the 20th November


Mí na Nollag
2017


Saoire na Nollag

Dúnadh ag 12:00 Dé hAoine 22ú Nollaig


Christmas Holidays

Closing Friday 22nd December at 12:00


Eanáir 2018


Athoscailt

Luan 8ú Eanáir 2017


Re-opening

Monday 8th January 2017



Feabhra 2018


Briseadh Lár-téarma

Dúnta Déardaoin 15ú & Aoine 16ú Feabhra


Mid-term Break

Closed Thursday 15th &
Friday 16th February


Márta 2018

Cóineartú
Dé Sathairn 10ú Márta

Dúnta

Dé Luain 19ú Márta

Saoire na Cásca
Ag dúnadh Dé hAoine 23ú Márta ag 12:00

Confirmation
Saturday 10th March


Closed

Monday 19th March

Easter Holidays
Closing Friday 23rd March at 12.00


Aibreán 2018


Athoscailt

Dé Luain 9ú Aibreán

Céad Comaoineach Naofa

Dé Sathairn 21ú Aibreán


Re-opening
Monday 9th April

First Holy Communion
Saturday 21st April


Bealtaine 2018


Scoil Dúnta

Dúnta don seachtain
Dé Luain 7ú - Dé hAoine 11ú Bealtaine


School Closed

Closed for the week
Monday 7th - Friday 11th May




Meitheamh 2018


Lá Saoire Bainc
Dúnta Dé Luain 4ú Meitheamh


Laethanta Saoire an tSamhraidh

Ag dúnadh Dé hAoine 29ú Meitheamh ag 12:00


Bank Holiday
Closed Monday 4th June



Summer Holidays

Closing Friday 29th June
at 12:00

 
Back to content | Back to main menu